Blog

Drzwi przesuwne do łazienki - wady i zalety
Drzwi przesuwne do łazienki - wady i zalety Przekonaj się o najważniejszych zaletach drzwi przesównych oraz na co zwrócić uwagę podczas kupna.
Przeczytaj więcej
Kabiny prysznicowe bezprofilowe Glass & More
Kabiny prysznicowe bezprofilowe Glass & MorePlanujesz remont lub budowę łazienki? Bardzo zależy Ci na tym, aby przestrzeń ta łączyła w sobie takie cechy jak: nowoczesność, elegancja i zarazem funkcjonalność? Przyjrzyj się bezprofilowym kabinom prysznicowym od Glass&More, aby przekonać się, że jest to możliwe. Zapoznaj się z informacjami na ich temat i sprawdź, że pasują do Ciebie.
Przeczytaj więcej
Powłoki hydrofobowe: prawdy i mity
Powłoki hydrofobowe: prawdy i mityZastanawiasz się nad zakupem kabiny prysznicowej z powłoką hydrofobową? Zanim to zrobisz, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na ten temat. W prezentowanym artykule poznasz prawdy i mity o tym materiale. Na podstawie tego, co o powłokach hydrofobowych powie ekspert, będziesz mógł podjąć dobrą decyzję.
Przeczytaj więcej
Szkło, wnętrza i nowoczesność
Szkło, wnętrza i nowoczesnośćSzkło jako materiał służący do wykonywania elementów dekoracyjnych, materiał konstrukcyjny lub ten, którym można wyposażyć wnętrza, cieszy się ogromną popularnością w dzisiejszych czasach i stosuje się je coraz częściej. Specjalizacją Glass & More jest przede wszystkim produkcja oraz montaż tych elementów szklanych, które służą do wystroju pomieszczeń.
Przeczytaj więcej
pixel