Informacje o sklepie

Glass & More oferuje produkty ze szkła, które oprócz funkcji użytkowych mają być ozdobą Państwa domów, mieszkań i biur. Nasza oferta jest skierowana do osób wrażliwych na estetykę i piękno wnętrz. Na stronach naszego sklepu przedstawiamy Państwu szereg inspiracji i wzorów. Mogą być one przykładem realizacji, ale też punktem wyjściowym dla własnej inwencji i pomysłowości przy tworzeniu indywidualnych i niepowtarzalnych przestrzeni.

Glass & More bazuje na wieloletnim doświadczeniu w realizacji ekskluzywnych projektów w segmencie wyposażenia wnętrz. Nasza produkcja jest zlokalizowana w Warszawie, ale dzięki ścisłej współpracy z profesjonalnymi firmami kurierskimi jesteśmy w stanie dostarczyć nasze wyroby w każde miejsce w Polsce.

Korzystając z naszego sklepu mogą Państwo zrealizować kompletne zamówienia nie wychodząc z domu. Zgodnie z najnowszymi trendami światowymi , szklane elementy wyposażenia wnętrz oferujemy on-line, czyli w sposób dla Państwa zdecydowanie najwygodniejszy. Nasze procedury dotyczące sposobu zamawiania, określania specyfikacji, wymiarów i opcji zostały opracowane tak, aby całość była dla naszych klientów wyjątkowo łatwa i przejrzysta. Odpowiednie przygotowanie towaru do wysyłki zapewnia jego bezpieczeństwo w trakcie transportu. Montaż zamówionych produktów można zlecić wybranej firmie montażowej lub też wykonać we własnym zakresie. W Warszawie i okolicach polecamy nasz własny montaż. Pomyśleliśmy o wszystkim !

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zespół Glass & More

BELU Jacek Godowski

ul. Bruzdowa 19a

02-994 Warszawa,

Polska
Telefon: 22 2428348
pixel