Kabina prysznicowa przyścienna

ilość znalezionych towarów: 5

Kabiny prysznicowe przyścienne typu U określane także jako kabiny prysznicowe trójścienne są rozwiązaniem wyjątkowo eleganckim i komfortowym. Montowane najczęściej w dużych pokojach kąpielowych, umożliwiają swobodny dostęp do wnętrza kabiny i ze względu na wielkość - wysoki komfort kąpieli. Kąpiel w takiej kabinie to wyjątkowa przyjemność. W wypadku kabiny prysznicowej Glass & More kombinacje skrzydeł drzwiowych i ścianek stałych są tak projektowane, by optymalnie wykorzystać istniejącą przestrzeń łazienki i zapewnić komfort użytkowania.

Zgodnie z obowiązującymi w ostatnich latach trendami, wszystkie nasze kabiny są bezprofilowe, czyli nie posiadają nieestetycznych profili okalających elementy szklane. Dzięki temu rozwiązaniu każda kabina prysznicowa przyścienna Glass & More ma lekki i nowoczesny wygląd, a przy tym pozostaje solidną i wytrzymałą konstrukcją.

Kabiny prysznicowe przyścienne typu U mają najczęściej zdecydowanie większą powierzchnię niż popularne kabiny narożne. Obok niezaprzeczalnych walorów praktycznych, kabiny te mogą też spełniać rolę centralnego punktu w pokoju kąpielowym, nadając mu wyrazisty styl i elegancję. Zdjęcia przedstawione na stronach sklepu mogą być dla naszych klientów inspiracją do własnego, indywidualnego projektu kabiny Glass & More.

W kategorii kabiny prysznicowe trójścienne oferujemy wszystkim naszym klientom aż siedem modeli standardowych, w zależności od liczby ścianek stałych oraz skrzydeł drzwiowych. Poniżej przedstawione zdjęcia, a także rysunki techniczne zamieszczone w konfiguratorach, ułatwią Państwu wybór odpowiedniego modelu.

Nasze KONFIGURATORY (poniżej) umożliwią Państwu samodzielne zaprojektowanie swojej niepowtarzalnej kabiny prysznicowej. Wpisując wymagane wymiary i opcje uzyskacie Państwo zobowiązującą i atrakcyjną CENĘ zaprojektowanej kabiny Glass & More i oczywiście możliwość zakupu on-line.

Jeżeli żaden z tych modeli nie odpowiada Państwa projektowi, prosimy o kontakt z przedstawicielami naszej firmy. Zaprezentowane poniżej propozycje są najbardziej popularnymi rozwiązaniami, ale oczywiście nie wyczerpują zakresu naszej oferty.

 

kabina prysznicowa trójścienna 2          kabina prysznicowa trójścienna 1

 

kabina prysznicowa trójścienna 3            kabina prysznicowa trójścienna 4

 

kabina prysznicowa trójścienna 5         kabina prysznicowa trójścienna 6          kabina prysznicowa trójścienna 7

Kabiny prysznicowe trójścienne - wyjątkowa konstrukcja

Każda szklana kabina prysznicowa typu U jest przemyślaną, sprawdzoną konstrukcją. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji takich projektów. Zawsze staramy się uwzględniać wszelkie warunki techniczne mogące mieć wpływ na konstrukcję i montaż nietypowej kabiny. Istotnym elementem jest jej umiejscowienie, które często jest już ściśle określone przez istniejącą instalację wodną i kanalizacyjną. Dlatego też służymy klientom naszym doświadczeniem, aby uwzględniając istniejące warunki techniczne, w optymalny sposób uzyskać efekt niepowtarzalnej, idealnie wkomponowanej we wnętrze kabiny prysznicowej trójściennej Glass & More.

Co wyróżnia nasze kabiny trójścienne?

Ponieważ dbamy o doskonały poziom naszych realizacji, już na etapie projektów oraz przy ich wykonaniu, sięgamy po najlepsze rozwiązania i materiały. W każdym przypadku dbamy o to, aby kabiny były przestronne i maksymalnie funkcjonalne. Dodatkowo, jak było to już wspomniane, ich wyposażenie i opcje pozostawiamy pomysłowości naszych klientów. To oni mają prawo zdecydować, co najbardziej im służy i odpowiada.

Zapewniamy naszym klientom wysoki standard. Nie zadowalają nas kompromisy, dlatego współpracujemy z cenionymi producentami szkła, okuć i dodatków. Dzięki temu nasze kabiny prysznicowe trójścienne są wyjątkowymi konstrukcjami przygotowanymi z doskonałej klasy materiałów. Są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu (wystarczy zaledwie woda, gąbka i środek czyszczący, a po zabrudzeniach i zaciekach nie ma śladu).

Ze względu na techniczne możliwości aplikacji nasze konfiguratory prezentują ograniczoną liczbę wariantów wykonania kabin. Jeśli nie znajdą wśród nich Państwo propozycji odpowiadającej Państwa oczekiwaniom, prosimy o kontakt. Przygotujemy wówczas dla Państwa ofertę indywidualną w atrakcyjnej cenie, uwzględniającą doskonałej jakości rozwiązania konstrukcyjne oraz najnowsze trendy.

 

 

                                                 K O N F I G U R A T O R Y

                                            WYCEŃ SAMODZIELNIE  (wymagany laptop lub komputer stacjonarny)

                                                              aby sprawdzić ceny lub złożyć zamówienie on-line

                                                                                   proszę kliknąć na odpowiedni rysunek poniżej

                                                                                      

pixel