Drzwi szklane uchylne bez ościeżnicy

ilość znalezionych towarów: 8

Niepowtarzalność wnętrza to konsekwencja indywidualności i poczucia estetyki właściciela. Każde drzwi oprócz swojej funkcji użytkowej są niezmiernie ważnym elementem wystroju pomieszczenia. Taką też rolę spełniają wszystkie nasze propozycje w tym zakresie.

Drzwi szklane bez ościeżnicy pasują praktycznie do każdej stylizacji architektonicznej. Prezentują się niezwykle atrakcyjnie nie tylko przez sam materiał, używany do ich produkcji, ale również przez oryginalne wzornictwo, jakie się można na nich umieszczać. Do niedawna tego typu drzwi najczęściej można było spotkać w łazienkach. Dziś już nikogo nie dziwi ich widok w sypialni, salonie, prywatnym gabinecie czy w innym pomieszczeniu. Jako producent możemy zaproponować m.in. jednokolorowe, z grafiką, piaskowane i inne, uchylne w prawo lub w lewo.

Drzwi szklane bez ościeżnic na zamówienie to nasza specjalność. Poniżej przedstawiamy rozwiązania, jakie oferujemy naszym klientom. Kliknięcie w odpowiedni link lub zdjęcie poprowadzi do odpowiedniego typu drzwi i w dalszym kroku umożliwi wybór odpowiedniego konfiguratora produktu. Drzwi na wymiar to opcja, która pozwala je dopasować indywidualnie do możliwości technicznych klienta oraz jego oczekiwań w tym zakresie.

główne cechy:

  • grubość szkła: 8mm,
  • rodzaj szkła: hartowane,
  • wymiary: standartowe - 180 / 60 cm (możliwość własnej konfiguracji),
  • dostępne akcesoria: zamek drzwiowy, komplet zawiastów.

Znajdują się Państwo w strefie wyboru jednego z następujących typów drzwi szklanych bez ościeżnicy:

pixel