Nietypowe kabiny prysznicowe na wymiar

Doskonale zaprojektowana, oryginalna i nowoczesna kabina kąpielowa może być ozdobą i punktem centralnym Państwa łazienki. Z przyjemnością oddamy do Państwa dyspozycji nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wygodnych i funkcjonalnych łazienek.

Indywidualna aranżacja wnętrz to spersonalizowane, nowoczesne projekty, w których wszystkie elementy składowe doskonale komponują się ze sobą, zarówno pod względem estetycznym, jak i przestrzennym. Kabiny prysznicowe o nietypowym kształcie są częstym elementem oryginalnych salonów kąpielowych. Niezwykle istotne w takim projekcie jest dopasowanie kształtu i formy kabiny do łazienki, w której ma być ona usytuowana.

Jeżeli kabina prysznicowa, jaką jesteście Państwo zainteresowani, różni się od modeli przedstawionych w naszych konfiguratorach, z przyjemnością zrealizujemy indywidualny projekt, przygotowując tzw. nietypowe kabiny prysznicowe według Państwa życzenia. Zdjęcia zamieszczone poniżej mogą posłużyć jako źródła inspiracji dla Państwa projektu.

Realizacja nietypowej kabiny prysznicowej

Nietypowe kabiny prysznicowe Glass & More są zawsze przemyślanymi i wytrzymałymi konstrukcjami. Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji tego rodzaju projektów, bierzemy pod uwagę wszystkie ważne uwarunkowania. Uwzględniając istniejącą instalację wodną i kanalizacyjną, od której zależy umiejscowienie kabiny, dostosowujemy projekt do uwarunkowań pomieszczenia. Aby nietypowa kabina prysznicowa spełniała Państwa oczekiwania, uwzględniamy wszelkie wymogi techniczne, wspierając się naszym doświadczeniem i zapewniając naszym Klientom satysfakcjonujące rezultaty.

Piękne i funkcjonalne nietypowe kabiny prysznicowe do zabudowy

Zarówno pod względem projektowym, jak i w kwestii użytych do wykonania materiałów, stosujemy tylko najwyższe standardy. Wieloletnia praktyka nauczyła nas, że za kompromisy co do jakości użytych materiałów w efekcie płacą klienci oraz reputacja firmy. Dlatego stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały renomowanych producentów szkła, okuć i dodatków. Praktyka pokazuje, że nasi klienci obdarzają nas zaufaniem i podzielają naszą opinię w tym zakresie.

 

 

Kabiny prysznicowe o nietypowym kształcie kabina prysznicowa - nietypowa

 

Kabiny prysznicowe o nietypowym wymiarze szklane, nietypowe kabiny prysznicowe

 

szklana kabina prysznicowa nietypowe kabiny prysznicowe 6

 

nietypowa kabina prysznicowa ze szkła wykonane ze szkła nietypowe kabiny prysznicowe

 

nietypowe kabiny prysznicowe od glass&more szklane kabiny prysznicowe od glass&more

 

wyjątkowe kabiny prysznicowe wykonane ze szkła

 

pixel