Kabiny prysznicowe narożne kwadratowe i prostokątne

ilość znalezionych towarów: 6

Każda kabina prysznicowa Glass & More jest unikalna, ponieważ jest wykonywana ściśle według indywidualnych preferencji i gustów naszych klientów. Nasze produkty mają odpowiadać Państwa oczekiwaniom i aspiracjom. Pragniemy razem z naszymi klientami współtworzyć niepowtarzalne wnętrza, gdzie celem będzie nie tylko funkcjonalność, ale istotną rolę odgrywać będzie też poczucie estetyki właścicieli i ich wrażliwość na rzeczy piękne. Pragniemy, aby nasi klienci odczuwali satysfakcję z własnego pomysłu i wspólnie z nami zrealizowanego projektu. Nowoczesne kabiny narożne kwadratowe lub prostokątne realizowane na wymiar Glass & More są propozycją dla klientów o wyjątkowych preferencjach i oczekiwaniach w zakresie estetyki i jakości produktów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o rodzajach, możliwych opcjach i cenach kabin prysznicowych Glass & More zapraszamy do skorzystania z naszych prostych i przyjaznych KONFIGURATORÓW (poniżej). Konfiguracja w naszym sklepie odbywa się w kilku krokach. W pierwszej kolejności prosimy o wybór odpowiedniego typu kabiny prysznicowej, w zależności od jej umiejscowienia w pomieszczeniu. Narożne kwadratowe lub narożne prostokątne – to propozycje, jakie przygotowaliśmy w tym zakresie. W kolejnych etapach poprosimy o dokonanie bardziej szczegółowych wyborów dotyczących budowy kabiny, jej wymiarów, rodzaju szkła i poszczególnych opcji. W ten sposób mogą Państwo zrealizować swoje własne i niepowtarzalne projekty nowoczesnych kabin prysznicowych.

kabina prysznicowa narożna 1 kabina narożna kwadratowa

 

kabina prysznicowa narożna 3 szklana kabina narożna kwadratowa

 

kabina prysznicowa narożna 5 kabina narożna prostokątna

 

kabina prysznicowa narożna 8 szklana kabina narożna prostokątna

Kabina prysznicowa na wymiar w ofercie Glass and More

Każda kabina prysznicowa Glass & More jest unikalna, ponieważ jest wykonywana ściśle według indywidualnych preferencji i gustów naszych klientów. Nasze artykuły mają odpowiadać Państwa oczekiwaniom i aspiracjom. Pragniemy razem z naszymi klientami współtworzyć niepowtarzalne wnętrza, gdzie celem będzie nie tylko funkcjonalność, ale istotną rolę odgrywać będzie też poczucie estetyki właścicieli i ich wrażliwość na rzeczy piękne. Pragniemy, aby nasi klienci odczuwali satysfakcję z własnego pomysłu i wspólnie z nami zrealizowanego projektu. Nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar Glass & More są propozycją dla klientów o wyjątkowych preferencjach i oczekiwaniach w zakresie estetyki i jakości produktów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o rodzajach, możliwych opcjach i cenach produktów Glass & More zapraszamy do skorzystania z naszych KONFIGURATORÓW (patrz poniżej). Konfiguracja w naszym sklepie odbywa się w kilku krokach. W pierwszej kolejności prosimy o wybór odpowiedniego typu kabiny prysznicowej, w zależności od jej umiejscowienia w pomieszczeniu. W kolejnych etapach poprosimy o dokonanie bardziej szczegółowych wyborów dotyczących budowy kabiny, jej wymiarów, rodzaju szkła i poszczególnych opcji.

 

                                                      K O N F I G U R A T O R Y

                                    WYCEŃ SAMODZIELNIE ( wymagany laptop lub komputer stacjonarny)

                                                   aby sprawdzić ceny lub złożyć zamówienie on-line

                                                                     proszę kliknąć na odpowiedni rysunek poniżej

                                                                       

pixel