Ściany szklane

ilość znalezionych towarów: 7

Szklana ściana to wyjątkowo elegancka forma architektury wnętrz. Dzięki swej transparentności doskonale pasują zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesny sposób, jak i do klasycznych stylizacji, gdzie dopasowuje się do tradycyjnego wyposażenia. Aby zabudowa całoszklana dobrze korespondowała z wybranym stylem, konieczny jest dobór odpowiedniego typu szkła - chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepsze opcje w optymalnej cenie.

Szklane ściany to od wielu już lat standard w biurach oraz firmach. Od niedawna stają się też wysoce pożądanym elementem architektury wnętrz w pomieszczeniach prywatnych, domach i mieszkaniach. Zabudowa szklana z hartowanego szkła jest równie bezpieczna, jak ściany z tradycyjnych materiałów budowlanych, a przy tym pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu wizualnego. To z całą pewnością nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania. Brak optycznej przegrody umożliwia wyeksponowanie przestrzeni i harmonijne połączenie wizualne wnętrz – tym samym zabudowy całoszklane pozwalają stworzyć eleganckie wnętrze pełne światła, nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Ścianki działowe ze szkła wyglądają ciekawie i estetycznie zarówno w pokoju, jak i w biurze.

Na tej stronie przedstawiamy zdjęcia zabudów całoszklanych mogące być inspiracją dla naszych klientów. Są to oczywiście tylko nieliczne z możliwych do wykonania wersji, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Zakres możliwych do wykonania przez Glass & More szklanych ścian jest olbrzymi, jednak wycenę oraz specyfikację techniczną podstawowych wersji znajdziecie Państwo po przejściu do naszego konfiguratora.

Wyjątkowe ściany ze szkła w Glass & More

Zabudowy szklane Glass & More są wyjątkowym, niepowtarzalnym projektem o unikatowych cechach. Jako wykonawca zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne oraz rozległą wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu. Elementy wyposażenia wnętrz dostępne w Glass & More to wysokiej jakości produkty, gwarantujące trwałość i pożądane efekty wizualne. Kierujemy się wysokim standardem, dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami komponentów potrzebnych do produkcji naszych artykułów. Dostępne w ofercie Glass & More zabudowy całoszklane łączą w sobie doskonałą jakość, wytrzymałość i atrakcyjność wizualną. Walorom tym towarzyszy także atrakcyjna cena.

Glass and More oferuje zarówno ścianki działowe ze szkła przeznaczone do pokojów, jak i biur. W obu tych segmentach posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy naszym klientom techniczne rozwiązanie sprawdzone w praktyce.

Zaprojektuj i wyceń samodzielnie szklaną zabudowę dla siebie - proste i czytelne konfiguratory dla naszych klientów

Konfiguratory przedstawione poniżej obejmują większość standardowych realizacji ścian szklanych Glass & More. Jednak liczba przedstawionych tu rozwiązań jest ograniczona możliwościami, którymi dysponuje aplikacja. W przypadku, gdy Państwa projekt wykracza poza zakres naszych konfiguratorów, bardzo prosimy o kontakt ze specjalistami z naszej firmy. Stworzymy dla Państwa atrakcyjną finansowo, indywidualną ofertę produktową na najwyższym poziomie technicznym, z uwzględnieniem najnowszych trendów aranżacyjnych.

 

 

ścianki szklane szklane ściany

 

ścianki szklane ściany ze szkła

 

ścianki szklane szklana ściana

 

 

                                            K O N F I G U R A T O R Y

                             WYCEŃ SAMODZIELNIE (wymagany komputer stacjonarny lub laptop)

                                                        Aby sprawdzić ceny lub złożyć zamówienie on-line

                                                                         proszę kliknąć na odpowiedni rysunek poniżej

                                                                           

pixel