Szklane drzwi przesuwne do łazienki i nie tylko

ilość znalezionych towarów: 8

Niepowtarzalność wnętrza to konsekwencja indywidualności i poczucia estetyki właściciela. Każde drzwi oprócz swojej funkcji użytkowej są niezmiernie ważnym elementem wystroju pomieszczenia – jako ich producent wiemy o tym doskonale, dlatego proponowane przez nas drzwi szklane przesuwne do łazienki i innych pomieszczeń stanowią nie tylko istotny, ale też wyjątkowo elegancki element architektury wnętrza. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tam, gdzie dominuje klasyczny styl, dopełniając tradycyjnego wystroju w oryginalny sposób. Aby tak się stało, drzwi przesuwne szklane muszą być dopasowane typem szkła i ewentualnymi grafikami.

Oferta drzwi przesuwnych szklanych – producent Glass and More

Chcąc pokazać Państwu, jak efektowne są realizacje, w których wykorzystano nasze drzwi przesuwne ze szkła, poniżej przedstawiamy kilka przykładowych rozwiązań, jakie nasi klienci mogą wykorzystać w celu aranżacji swojego niepowtarzalnego wnętrza, jakim może być kuchnia, pokój dzienny lub łazienka. W pierwszym kroku prosimy o wybór rodzaju tafli szklanej drzwi poprzez kliknięcie w odpowiedni link lub zdjęcie. W kolejnych krokach będą mogli Państwo dokonywać bardziej szczegółowych wyborów dotyczących wymiarów, cech i opcji wybranych drzwi.

Jesteście Państwo w strefie wyboru jednego z kilku typów drzwi szklanych przesuwnych - zachęcamy do zapoznania się z ofertą Glass and More:

Wyjątkowy design

Wybór jednego z powyższych typów drzwi dotyczy jedynie aspektów estetycznych, a więc wybór pomiędzy drzwiami całkowicie przezroczystymi, poprzez drzwi satynowe lub piaskowane, dające ewidentnie mniejszą przepuszczalność światła, ale też umożliwiające zastosowanie indywidualnych wzorów na szkle, aż do wyboru drzwi z grafiką, gdzie wiodącą rolę i najbardziej charakterystyczny element stanowi indywidualny i wybrany przez Państwa motyw graficzny. Konstrukcja drzwi szklanych przesuwnych, parametry techniczne, opcje i rodzaje wykończenia zostaną sprecyzowane w kolejnych krokach.

Jako producent, który ma na uwadze indywidualne oczekiwania swoich klientów, chcielibyśmy, aby drzwi przesuwne szklane, które skonfigurują Państwo w naszym sklepie, w aspekcie wizualnym były przede wszystkim Państwa indywidualnym projektem, tym niepowtarzalnym i jedynym. Glass & More zapewnia doskonałe przygotowanie techniczne oraz doświadczenie, dzięki naszej wiedzy możemy zadbać o najdrobniejsze szczegóły, dostarczając Państwu oczekiwane rozwiązania. Przygotowane przez nas elementy wyposażenia wnętrz powstają z materiałów pochodzących od cenionych producentów szkła, okuć i dodatków.

 

 

                                            K O N F I G U R A T O R Y

                                     WYCEŃ SAMODZIELNIE (wymagany laptop lub komputer stacjonarny)

                                                       aby sprawdzić ceny lub złożyć zamówienie on-line

                                                                         proszę kliknąć na odpowiedni rysunek poniżej

                                                                          

 

pixel