Panele pokojowe

ilość znalezionych towarów: 2

Grafika na szkle jest atrakcyjną alternatywą wystroju ścian pokoi, salonów i biur w stosunku do tradycyjnych form. Mogą to być niewielkie panele szklane wielkości typowych obrazów pokojowych jak i o wiele większe formy pokrywające duże powierzchnie, a nawet całe ściany. Niezależnie od wielkości, efekt wizualny jest nieporównywalny z innymi, tradycyjnymi rozwiązaniami. Indywidualna grafika na szkle nadaje niepowtarzalny charakter pomieszczeniom i często stanowi o eleganckim i nowoczesnym charakterze całego wnętrza.

Poniższe zdjęcia przedstawiają różne przykłady wykorzystania szklanych paneli pokojowych.

                               

                   

                               

                      

                     

                   

                                

Oferujemy dwa rodzaje szklanych paneli pokojowych. Z punktu widzenia estetyki, wyrazistości grafiki i aspektów wizualnych obie wersje nie różnią się między sobą. Różnica występuje natomiast w samej konstrukcji panelu. Szczegóły techniczne przedstawione są w opisie produktu na stronie z właściwym konfiguratorem. Z punktu widzenia użytkownika najistotniejsze jest to, że szkło na ścianę w wersji STANDARD jest odpowiednie do pomieszczeń, gdzie nie ma obaw o negatywne oddziaływanie na panel ze strony ściany do której jest przyklejona, a więc zacieki wodne, agresywne substancje w materiałach budowlanych, pęknięcia, itp. Jeżeli nie ma takiej pewności, zalecamy wersję PREMIUM, która jest na takie zjawiska całkowicie odporna.

W zakresie wzornictwa jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie wszelkie projekty, z wybranymi przez Państwa grafikami. Grafiki mogą pochodzić z prywatnych zbiorów lub też mogą być zakupione w tzw. bankach fotografii, np. www.fotolia.pl, www.shutterstock.com lub innych źródłach. Każdorazowo prosimy naszych klientów o przesłanie wybranej grafiki lub wzoru, abyśmy mogli potwierdzić że posiada ona odpowiednie parametry techniczne.

Panele wykonane są w ściśle określonych przez klienta wymiarach i z precyzyjnie wyciętymi otworami na gniazdka elektryczne, rurki z wodą, przewody elektryczne, itp. Umiejscowienie i dokładne wymiary wszelkich otworów i wycięć nasi klienci określają w specyfikacji technicznej, którą przesyłamy do uzupełnienia w krótkim czasie po złożeniu zamówienia.

Szkło na ścianę Glass & More to naprawdę dobry wybór. Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci.

 

                             K O N F I G U R A T O R Y

                   WYCEŃ SAMODZIELNIE (wymagany laptop lub komputer stacjonarny)

                                    aby sprawdzić ceny lub złożyć zamówienie on-line

                                                proszę kliknąć na odpowiedni rysunek poniżej

                                               

pixel