Kabiny prysznicowe bezprofilowe Glass & More

2016-11-25
Kabiny prysznicowe bezprofilowe Glass & More 
Kabiny bezprofilowe to ewidentnie obowiązujący aktualnie trend, jeżeli myślimy o nowoczesnej i eleganckiej kabinie prysznicowej. Wizualna lekkość  szkła  i jego chłodna elegancja nie powinna  być zdominowana przez ciężkie, metalowe rusztowanie okalające całość formy. 
Oczywistym jest, że pół wieku temu tak właśnie wyglądały kabiny prysznicowe, ale było to efektem niskiego poziomu technologii produkcji i obróbki szkła. Dzisiaj jednak nowoczesna technologia umożliwia wykonanie  wizualnie lekkiej, eleganckiej i nowoczesnej kabiny prysznicowej, bez szpecących profili okalających. Dlaczego więc tak często spotykamy na rynku kabiny rodem z XX wieku ?  Pytanie z gatunku niemal filozoficznego. Czy wszyscy w naszym otoczeniu przywiązują  w równym stopniu wagę do piękna otoczenia, w którym przebywają ?  Śmiem twierdzić, że nie.  Wrażliwość estetyczna nie jest niestety cechą powszechną.  Nie każdy jest w stanie docenić piękno zawarte w dziełach mistrzów malarstwa, rzeźby czy architektury. Podobnie nie każdy dostrzega piękno przedmiotów użytkowych, którymi otacza się na co dzień.  Świat jest różnorodny i wrażliwość różnych osób też bywa różna.  My jednak chcielibyśmy kierować nasze wysiłki do osób wrażliwych, o wysokim poczuciu estetyki  i wysokich wymaganiach.

                  Dlatego Glass & More oferuje swoim klientom kabiny prysznicowe bez żadnych profili okalających. Każda krawędź tafli szkła jest precyzyjnie przycięta, tak aby zagwarantować szczelność na styku ze ścianą pomieszczenia. Poprzez profesjonalną obróbkę szkła jesteśmy nawet w stanie skorygować większość nierówności ścian budynku. Wszystkie te działania mają na celu jedno: pokazanie estetyki samego szkła, które w swojej chłodnej i eleganckiej postaci może stanowić piękno same w sobie.  Dajmy szansę szkłu. Nie niszczmy jego elegancji niepotrzebnymi i szpecącymi profilami. Bądźmy wrażliwi na jego piękno.
pixel